Eni Shehu i zbulon sekretin Bleona Qeretit: Është e lidhur me dikë

Moderatori Eni Shehu, i ftuar së fundmi në programin e showbizit “Pikë”, foli për eksperiencën e re me “Love Story Talk”, por nxori zbuluar edhe Bleona Qeretin duke treguar se ajo është në një lidhje romantike.

LEXO EDHE  “Qenke me të meta ti...”, plas sherri mes Arjolës dhe Antonelës

“Shumë pak dimë për të dhe kur erdhi në program na kujtoi që jetën private e ka mbajtur për herë larg medias. Por dikë e ka. E kam nuhatur na prapaskena që ka diçka”- rrëfeu Eni.