“E ka patur jetën luftë”, flet miku i ngushtë i Fifit: Jemi shumë të shqetësuar

Kreshnik Ibrahimi, miku i ngushtë i Fifit, i ftuar në “Ftesë në 5”, pohoi se gjendja e këngëtares gjatë spektaklit të “Big Brother Vip” ka shqetësuar shumë atë dhe familjarët.

“Prindërit dhe familjarët janë shumë të shqetësuar dhe me porosi të tyre jam këtu sot. Fifi nuk po aktron dhe më vjen keq që shoh komente që e sulmojnë”- tha ai.

LEXO EDHE  Valoni lahet nudo, ja si reagojnë vajzat e "Big Brother" (Video)

Më tej ai shtoi se Fifi është shumë emocionale dhe jashtë, por që kurrë s’ e ka parë në atë gjendje si mbrëmë. Kreshniku theksoi ndër të tjera se jeta e saj nuk ka qenë e lehtë dhe asaj i është dashur të luftojë gjithë kohës.