Tensionohet marrëdhënia mes krushkave, ç’po ndodh mes mamasë së Chiara Ferragni-t dhe mamasë së Fedez

Mediat italiane shkruajnë se mes Marina Di Guardo, mamase së Chiara Ferragni, dhe Annamaria Berrinzaghi, mamasë së Fedez, ka tensione të vazhdueshme.

Mirëpo, arsyet e problemeve mes të dyjave nuk janë ende të qarta. Megjithatë mediat italiane theksojnë se asnjëra prej tyre nuk e ndjek njëra-tjetrën në Instagram.

“Ku ka vjehërr, ka problem, në Milano ka një thashethem se marrëdhëniet midis krushkave, Marina Di Guardo, nëna e Chiara Ferragni-t, dhe Annamaria Berrinzaghi e njohur si Tatiana, nëna e Fedez, nuk janë aspak të mira. Gjyshet e Vittoria-s dhe Leone-s as që e ndjekin njëra-tjetrën në Instagram. Vetëm një rastësi?”- shkruhet në një artikull.

LEXO EDHE  Adriana Matoshi del nga salla e operimit, si është gjendja e saj shëndetësore

Chiara Ferragnez dhe Fedez nuk kanë reaguar lidhur me këtë çështje.