Ish-banori i “Big Brother”: Meridiani bën kot si specialist i midhjes dhe i peshkut

Ish-banori i “Big Brother”, Damiano Agalliu, është një ndjekësi i rregullt i këtij “reality show” dhe komenton shpeshherë në rrjete sociale ngjarjet brenda shtëpisë.

Së fundmi, Damiano ka treguar se nuk i pëlqen mënyra si luan Meridiani dhe shprehet se ai bën kot si specialist i midhjes dhe i peshkut.

”Dikush ti thote Meridianit mos na bej si opinionist ose si kopetent i niveleve te larta. Po mundohet me mish e me shpirt te dali Olti Curri style por ehe hic, jepini nje kostum babagjyshi me mire e lereni ne ndonje qender tregetare te bejne foto femijet, 1 mije leke copa”- shkruan Damiano ndër të tjera.

LEXO EDHE  Dojna Mema zbulon se Bora Zemani donte të fuste diçka fshehtas për Donaldin në shtëpinë e "BBV"