Fifi vendos të qëndrojë në “BBV”, ka një mesazh për prindërit

Fifi ka vendosur të qëndrojë në Big Brother Vip dhe mos të largohet, pavarësisht incidentit të rëndë që ndodhi LIVE ku i ra të fikët.

Fifi pasi mori kohën që i nevojitej ka vendosur që të qëndrojë, ndërkohë që dhe vetë “BBV” ka vendosur që ti japin një tjetër mundësi.

LEXO EDHE  Çfarë ndjen për Donaldin? Beatrix Ramosaj u jep fund dyshimeve

Fifi gjithashtu ju dha dhe një mesazh prindërve duke i siguruar që është mirë.

‘Mam, bab, erdhën doktorët dhe më panë jam mirë’, tha Fifi.