Fifi në gjendje të rënduar psikologjike, kërkon të largohet përfundimisht nga “BBV”

Fifi ka vendosur të Braktisë shtëpinë e Big brother Vip, pas incidentit të rëndë ku i ra të fikët live në emision.

Pavarësisht këmbënguljes së moderatores Arbana Osmani për të folur me Fifin, kjo e fundit ka refuzuar në mënyrë kategorike të bisedojë, dhe ka nisur përgatitjen e valixheve për të lënë shtëpinë.

Madje edhe vetë banorët i janë afruar për ti kërkuar Fifit që të mos largohet por ajo ka refuzuar. Fifi vendosi.

LEXO EDHE  Semi Jaupaj flet për herë të parë pas eliminimit nga "Big Brother VIP"

Pas debatit me Balinën dhe Arbanën Fifi u fut në dhomën e rrëfimit për të vijuar më tej atë që ndodhi, ndërsa vijonte të qante ndërsa ka akuzuar Balinën duke thënë se ajo e cënoi.