Sot “Foltorja” e Burrelit, Berisha apel për pjesëmarrje

Foto postuar nga ish-kryeminitri Berisha në FB

“Foltorja” do të zhvendoset sot në Burrel.

Në një njoftim në rrjetet sociale, ish-kryeministri Sali Berisha kujton se takimi me demokratët në Burrel do të zhvillojë në ora 17:00, në Pallatin e Kulturës “Shefqet Doda”.

LEXO EDHE  Berat, mësuesi i dënuar për pedofili e ngacmim seksual rikthehet të japë mësim

Ish-kryeministri bën apel për pjesëmarrje. “Ftoj demokratet dhe demokratët e Matit të marrin pjesë”, shprehet ai.