Si dy pika uji/ Bebe Rexha na prezanton me të ëmën (Foto)

Marrë nga "Instagram"

Bebe Rexha është një ndër këngëtarët shqiptare më të suksesshme në mbarë botën. Artistja e famshme është mjaft aktive dhe në rrjete sociale, ku ndan shpeshherë momente nga përditshmëria e saj. Bebe ka treguar gjithmonë raportin e ngushtë që ka me familjen e saj.

LEXO EDHE  Mikesha e Adriana Matoshit tregon gjendjen shëndetësore të aktores pas operacionit për të larguar tumorin në tru

Së fundmi, si rrallëherë, këngëtarja është shfaqur krah së ëmës, me të cilën ka një ngjashmëri të madhe.

“Si e ëma, si e bija”- ka shkruar Bebe.