Dynamo Kiev-Bayern Munich, ndiqni ndeshjen LIVE

Ka startuar në orën 18:45 sfida Dynamo Kiev-Bayern Munich. Një takim vetëm për statistika për gjermanët teksa ata e kanë siguruar kualifikimin për në raundin tjetër.

Bavarezët i kanë fituar të gjitha ndeshjet dhe janë shkëputur ndjeshëm në vendin e parë të Grupit E, me 12 pikë të grumbulluara.

LEXO EDHE  Messi fiton ‘Topin e Artë’

Ndërsa Dinamo e Kievit është në vendin e fundit me vetëm 1 pikë. Kjo sfidë vlen vetëm për prestigj për vendasit.

Dynamo Kiev-Bayern Munich LIVE

Situata në grupin E: