Namik Dokle në zi, humb njeriun e shtrenjtë (Foto)

Vëllai i ish-deputeti socialist Namik Dokle është ndarë ditën e sotme nga jeta si pasojë e Covid-19.

Lajmin e ka bërë vetë deputeti në një postim që ka bërë në rrjetet sociale, ku shkruan se i vëllai nuk mund të përballojë sëmundjen vdekjeprurëse.

LEXO EDHE  Përplaset ambulanca, vdes pacientja. Në gjendje të rëndë 3 të rinj. Detajet

“Fluturojnë “ infektimet, 4 viktima dhe 556 raste të reja nga Covid-19, 150 të shtruar në spitale

Postimi i plotë:

Lamtumirë, o vëlla!

Mua më dhe kurajo, por vetë nuk e përballove dot covidin e mallkuar.

I përjetshëm kujtimi!