E martë, Janar 18, 2022
Etiketimet Bayern Munich

Etiketim: Bayern Munich

Bayern Munich pranë rinovimit me Kingsley Coman

Pas shumë e shumë bisedimesh, deklaratash që larguan palët, sot mësohet se Kingsley Coman është më pranë se kurrë firmës në kontratën e re...

Bayern Munich-Monchegladbach, kampionët kërkojnë shtyrjen e ndeshjes

Alphonso Davies, ndërkombëtari kanadez i Bayern Munich, gjithashtu rezultoi pozitiv në Covid, i cili tani ka 9 lojtarë të infektuar me virus. Këtë e ka...

Bayern Munich, konfirmohen dy raste të reja me Covid-19

Bayern Munich është klubi i radhës që raporton dy raste të reja me infektimin e virusit Covid-19. Klubi gjerman raporton në rrjetin e tyre social...

Kthehet në dispozicion të trajnerit Nagelsmann, ylli i Bayern Munich kalon...

Joshua Kimmich është gati. Lojtari i Bayernit ka kaluar Coronavirusin dhe do jetë pjesë e ekipit sapo skuadra të grumbullohet. Futbollisti i njohur ishte...

Befason klubi i Serie A, merr lojtar nga Bayern Munich

Michael Cuisance ka zgjedhur Venezia-n. Pasi ka arritur marrëveshjen si me italianët, ashtu edhe me CSKA-në e Moskës, mesfushori francez ka zgjedhur formacionin e...

Bayern Munich synon sulmuesin e Napolit, nisin tratativat

Lorenzo Insigne dhe Napoli nuk po gjejnë një marrëveshje për të nënshkruar kontratën e re dhe një shitje e sulmuesit në janar do ishte...

Bundesliga/ Bayern Munich fiton me përmbysje ndaj Mainz, Dortmund ndalet sërish

Bayern Munich ka arritur një fitore 2-1 me përmbysje ndaj Mainz, duke u shkëputur me 6 pikë në kryesim. Mainz në pjesën e parë po...

I infektuar me Covid-19, ylli i Bayern Munich mbyll vitin

Klubi i Bayern Munich ka bërë të ditur se Joshua Kimich nuk do të mund të jetë pjesë e skuadrës së trajnerit Julian Nagelsmann...

Champions/ Barcelona përballë “makthit” Bayern Munich, ja si rreshtohen skuadrat

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e fundit të Grupit E të Champions League, Bayern Munchen-Barcelona. Kjo ndeshje ka rëndësi për spanjollët, ndërsa Bayerni e...

Barcelona përballet me makthin e të kaluarës, Lewandowski synon rekordin e...

Barcelona do të luajë sonte në mbrëmje në Mynih sfidën e vitit. Katalanasit do të kërkojnë fitoren ndaj Bajernit për t’u kualifikuar në 16...

VIDEO/ Haaland shpërthen pas humbjes ndaj Bayern Munich: Skandal ajo çfarë...

Erling Haaland nuk e ka fshehur pakënaqësinë pas humbjes 3-2 të pësuar kundër Bayern Munich në kampionat. Sulmuesi norvegjez është ankuar hapur për arbitrimin, duke...

Kërkohet nga Real Madrid, anësori i Bayern Munich mes rinovimit dhe...

Serge Gnabry mund t’i thotë lamtumirë Bayern Munich verën e ardhshme. Sulmuesi i krahut pëlqehet shumë nga Real Madrid, që mund të marrë një yll...

AS hedh “bombën”: Lewandowski kërkon transferimin te gjigandi europian

Robert Lewandowski ka kërkuar të largohet nga Bayern Munich në fundin e këtij sezoni. Ky është lajmi i bujshëm që vjen nga Spanja. Sipas AS,...

Të Fundit