Arjan Konomi zemërthyer për ndarjen nga jeta të Huyeda El Saied: Do bashkohemi në qiell

Foto: Instagram

Lajmi i ndarjes nga jeta të artistes Huyeda El Saied ka tronditur showbiz-in shqiptar.

Opinionisti Arjan Konomi i ka dedikuar disa fjalë të ndjera artistes në rrjete sociale. Konomi ka ndarë një foto me Huyeda dhe krahas saj ka shkruar se bashkë do të takohen në qiell për të kujtuar se sa bukur kanë kaluar së bashku.

“Hueyda e shtrenjtë! Ike nga kjo jetë me aq elegancë, dinjitet, mirësi dhe me buzëqeshjen tënde plot shpirt që nuk e ndave asnjëherë! Një ditë do bashkohemi përsëri diku në qiell për të qeshur e festuar, dhe për të kujtuar si kemi qenë, dhe sa bukur e me sa dashuri kemi kaluar!”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjan Konomi (@arjankonomi_)

LEXO EDHE  Si reagojnë Beatrix dhe Donaldi kur dëgjojnë këngën dedikuar Borës në 'BBV'