E martë, Janar 18, 2022
Etiketimet Hueyda El Saied

Etiketim: Hueyda El Saied

Djali i Hueyda El Saied feston ditëlindjen e parë pa të...

Bashkëshprti i artistes së ndjerë, Hueyda El Saied, Thierry, me një bashkim momentesh nga më të bukurat, ka uruar 7 vjetorin e Gabriel. “Gëzuar ditëlindjen...

Viti i Ri i parë pa Hueyda El Saied, bashkëshorti dhe...

Thierry dhe Gabriel kanë pritur Vitin e Ri të parë pa Hueyda El Saied. Artistja shqiptare u nda nga jeta pas një beteje të...

Bashkëshorti i Hueyda El Saied tregon premtimin që i bëri artistes...

Ndarja nga jeta e artistes, Hueyda El Saied, i preku të gjithë shqiptarët. Në një lidhje me Skype për “ABC e Mëngjesit”, bashkëshorti i...

Rrëfehet bashkëshorti i Hueyda El Saied: Shpresuam deri ditën e fundit,...

Thierry, bashkëshorti i artistes së ndjerë, Hueyda El Saied e cila u nda nga jeta më 23 nëntor, ka folur për herë të parë...

Do të festonin përvjetorin e parë të martesës, partneri i Hueyda...

Thierry, partneri i artistes Hueyda El Saied ka kujtuar të ndjerën me rastin e përvjetorit të parë të martesës. Në profilin e artistes, Thierry...

Arjan Konomi rrëfen mes lotësh pengun që i ka mbetur për...

Vdekja e papritur e artistes Hueyda El Saied në moshë të re na shokoi të gjithëve. Miku i saj i afërt, Arjan Konomi, gjatë...

Arjan Konomi zbulon çfarë po ndodh me djalin e Hueyda El...

Ndarja e papritur nga jeta e artistes Hueyda El Saied i ka prekur të gjithë. Miku i saj, Arjan Konomi, zbuloi mes lotëve në...

Hueyda El Saied ndërroi jetë papritur, Presidenti Meta mesazh Gabrielit dhe...

Presidenti Ilir Meta i ka lënë një mesazh bashkëshortit të artistes Hueyda El Saied në dedikimin që ai ka bërë në profilin në Instagram...

Hueyda El Saied u nda nga jeta papritur, partneri dhe djali...

Artistja e njohur shqiptare, Hueyda El Saied, prej më shumë se një viti po luftonte me sëmundjen e kancerit të gjirit, por kishte zgjedhur...

Arjan Konomi shkon tek varri ku prehet Hueyda El Saied, takohet...

Artistja e njohur shqiptare, Hueyda El Saied ndërroi jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë pak ditë më parë. Së fundmi, miku i saj...

Bledi Strakosha flet për ndarjen nga jeta të Hueyda El Saied:...

Artistja e njohur shqiptare, Hueyda El Saied, prej më shumë se një viti po luftonte me sëmundjen e kancerit të gjirit, por kishte zgjedhur...

Flasin miqtë e Hueyda El Saied: Sëmundja iu përhap në trup...

Artistja e njohur shqiptare, Hueyda El Saied, prej më shumë se një viti po luftonte me sëmundjen e kancerit të gjirit, por kishte zgjedhur...

Mikesha e Hueyda El Saied tregon bisedën e fundit me artisten:...

Artistja e njohur shqiptare, Hueyda El Saied ndërroi jetë në moshën 46-vjeçare si pasojë e një sëmundje të rëndë. Ajo po luftonte prej kohësh...

Të Fundit