Aksidenti fatal në Bullgari, shuhet e gjithë familja me origjinë shqiptare

Një familje me 4 pjesëtarë nga Shkupi, me origjinë shqiptare, është shuar në aksidentin e ndodhur në Bullgari, ku mbetën të vdekur 46 persona.

Viktimat janë çifti Avni Ahmeti i ditëlindjes 1985 dhe Xhihan Ahmeti e ditëlindjes 1986 dhe fëmijët e tyre binjakë, Alban e Luan, të lindur në vitin 2017.

LEXO EDHE  Zbulim i tmerrshëm/ Gjenden eshtra njerëzish në bodrumin e një pallati, dyshimet e para të policisë (FOTO)

Lexo edhe:

Aksidenti me 45 viktima në Bullgari, detajet rrëqethëse/ Një nënë u gjet me dy fëmijët në krah…