“Shtrrigë, ti shkul flokët”/ Plas keq mes Beniadës dhe Antonelës në “Big Brother” (Video)

Banorët e “Big Brother VIP” kanë diskutuar se sa të njohur janë ata jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Në një moment po flisnin për Beniadën dhe Antonela tha çfarë fame ka ajo kur ka thënë  se “dal nudo për 100 mijë euro”. Këtë e dëgjoi edhe modelja, e cila e mori me sportivitet dhe reagoi me humor.

Pjesë nga biseda:

Antonela: Më fal, çfarë fame ka Beniada që ka thënë dal nudo në rrugë për 100 mijë euro?

LEXO EDHE  Në një lidhje me Bora Zemanin? Atdheu u jep fund aludimeve

Beniada: O fol për veten tate shtrigë se do ti tërheq flokët që ke

Einxhel: Beniada ka gjithë atë CV si modele

Antonela: Edhe unë kam bërë punë si modele

Einxhel: Ka një kurrikulum aq të pasur si modele sa nuk mund ti thuash ti për 100 mijë euro.