Sarandë/ Gruaja tenton të vetëvritet me fotoksinë

Një 66 vjeçare me inicialet M.F është dërguar me urgjencë në spitalin e Sarandës pasi ka tentuar të vetëvritet duke pirë fotoksinë.

Mësohet se menjëherë gruaja është transportuar me ambulancë për ndihmë mjekësore në spitalin e Sarandës dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Sarandë/Informacion paraprak

Më datë 22.11.2021, rreth orës 18:50, u transportua me ambulancë për ndihmë mjekësore në spitalin e Sarandës shtetasja M.F.,66 vjeçe., banuese ne fshatin Ninat, bashkia Konispol, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

LEXO EDHE  Escobar sot në Tiranë

Nga të dhënat paraprake dyshohet sa ka pirë fotoksinë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.