Kukësi-Tirana, publikohen formacionet zyrtare

Kukësi e Tirana janë gati të zbresin në fushë dhe në kampin verilindor ka shumë lëvizje në formacion. Trajneri Diego Longo aktivizon Domin e Gavazajn nga fillimi.

Te Tirana janë të zakonshmit, me përjashtim të Redon Xhixhës. Në krah të sulmit zhvendoset Totre, i cili do të mbështesë Ngoo së bashku me Seferin e Limajn.

LEXO EDHE  Arsenali rivalizon Juventusin për yllin e Serie A

KUKËSI: Tafas, Domi, Lulaj, Hila, Ndreca, De Lucas, Gj. Taipi, Sh. Taipi, Basa, Gavazaj, Milunovic. Trajner: Diego Longo

TIRANA: Bekaj, Tosevski, Behiratche, Hoxhallari, Ismailgeci, Najdovski, Toli, Totre, Limaj, Seferi, Ngo.  Trajner: Orges Shehi