Do shkriheni së qeshuri/ Imitojnë Borën dhe Donaldin, Romeo Veshaj puth në buzë Salsano Rrapin: Gomar, desh na përdhunoi ky

Romeo Veshaj dhe Salsano Rrapi janë puthur në buzë mbrëmjen e djeshme. Veshaj ishte i ftuar në spektaklin “Portokalli” pasi ishte përgatitur për tu risjellë në skenë puthja mes Donald Veshaj e moderatores Bora Zemani, që u bë brenda shtëpisë “Bog Brothet VIP”.

Salsano Rrapi ishte në rolin e Bora Zemanit, ndërsa Romeo Veshaj teksa imitonte Donaldin iu afrua dhe e puthi në buzë. Më pas ai nisi të hiqte buzëkuqin, kurse Salsano Rrapi kërkoi të largohej.

LEXO EDHE  Sonila Meço: Ilir Shaqiri është dirigjenti i shtëpisë së "Big Brother", shihni kë vendos në shënjestër ai