Prekëse/ Arditi e telefonon për t’i thënë se ka fituar telebingon, personi kishte ndërruar jetë sot në mëngjes

I bie telebingo, por nuk ishte më në këtë botë. Pasditen e sotme ka ndodhur diçka vërtet e pazakontë dhe e trishtë në ‘Telebingo Shqiptare’.

Ndërsa Ardit Gjebrea po telefononte fituesin, në anën tjetër të telefonit dëgjua një grua e cila nuk përkonte me personin që kishte të shkruajtur emrin në biletë.

LEXO EDHE  Përjashtimi i Berishës/ Lubonja: Ke bërë gabim politik. Basha: Demokratët janë proamerikanë

Më pas Arditi pyet se ku ndodhet zotëria që kishte të shkruar emrin në biletë

Ajo i tha se zotëria në fjalë kishte ndërruar jetë këtë mëngjes. Kjo preku Arditin dhe gjithë të tjerët në studio.