“Foltorja” e Berishës me gratë, Vokshi: Më të fortë, më të bashkuar

Albana Vokshi, Foto-PD

Sot, në orën 17.00, në ambientet e hotel Rognerit, ish-kryeministri Sali Berisha do të vijojë me Foltoren me gratë demokrate.

Kryetarja e Lidhjes së Grave Demokrate, Albana Vokshi, me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka risjellë në vëmendje takimin e sotëm.

“Foltorja e Grave Demokrate. Më të fortë, më të bashkuar dhe më të hapur”, shkruan Vokshi në rrjetet sociale.

LEXO EDHE  Bie në përrua, humb jetën 58-vjeçari

Kryetarja e LDGSH është një nga deputetet që iu bashkua lëvizjes së inicuar nga ish-Kryeministri Sali Berisha, ndërsa kreu demokrat Lulzim Basha, hapi garën në strukturat e LDGSH, edhe pse nuk ka asnjë kompetencë statutore në këtë proces.