Durrës/ Kamionçina përplas 20 vjeçarin, dërgohet me urgjencë në spital

Një kamionçinë  ka përplasur një 20 vjeçar me motor pasditen e sotme në Durrës. Ky i fundit ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Më datë 21.11.2021, rreth orës 18:05, në rrugën ” Bajram Tusha”, mjeti tip kamionçinë me drejtues shtetasin S. G., 65 vjeç, ka përplasur shtetasin V. M., 20 vjeç që po lëviste me motomjetin e tij, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën“, thotë policia.

LEXO EDHE  Aksidenti fatal, shkolla shpreh ngushëllime për ndarjen nga jeta të adoleshentit

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.