Bie euro, shënon rritje dollari dhe paundi britanik

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros , ndërsa Paundi Britanik, Franga Zvicerane dhe Dollari kanë shënuar rritje, raporton Faxnews.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

LEXO EDHE  Mjekët: Sëmundjet e zemrës, pasojat më të shpeshta post-Covid

Dollari: Blihet 107, Shitet 107.8

Euro: Blihet 121.1, Shitet 121.7

Paundi Britanik : Blihet 143.4, Shitet 144.7

Franga Zvicerane: Blihet 115, Shitet 115.9