Xhensila Pere bën deklaratën e fortë për Noizy-n: S’do ja hidhja sytë, ja pse

Xhensila Pere, e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, është vënë përpara një zgjedhje të vështirë.

Ester Bylyku: Mes Noizy dhe Capital T, nëse me njërin do të dilje për një takim dhe tjetrit nuk do t’ia hidhje sytë, kë do të zgjidhje?

Xhensila Pere: Do dilja në takim me Capitalin

Ester Bylyku: Noizyt nuk do t’ia hidhje sytë? Se ke thënë që sipas teje është një nga meshkujt më seksi shqiptar

LEXO EDHE  Tea Trifoni flet për lidhjen me djalin që kishte më pak mundësi ekonomike se ajo

Xhensila Pere: Po bëj si gangstere, se e di që Noizy nuk do mi hidhte sytë mua, dhe thash po bëj dhe unë si e fort dhe po them që as unë nuk do t`ia hidhja sytë atij