Parashikimi i motit për ditën e diel, 21 Nëntor 2021

Dita e diel do të ketë mot të kthjellët e vranësira të pakta klalimtare në orët e mesditës. Era nga kuadrati i jugut me shpejtësi 1 deri në 8 m/sek.

Temperaturat parashikohen me rënie në vlerat minimale dhe pa ndryshime të ndjeshme në vlerat maksimale.

LEXO EDHE  Bomba e larguar nga FSK-ja dhe KFOR-i në Merdare peshonte 907 kilogramë