Këngëtarja e famshme rrëfen jetën e vështirë studentore: Kam shitur gjak për pak para

Instagram Post

Këngëtarjae famshme Nicole Scherzinger është një nga femrat më seksi në botë, por për të arritur këtu ajo ka kaluar nëpër shumë vështirësi.

Nicole ka rrëfyer se është rritur në kushte jashtëzakonisht të vështira Ajo u rrit në mënyrë shumë modeste dhe ka pranuar se ka bërë punë të ndryshme “për një dollar”, por ajo që ka tronditur më shumë është se ajo ka shitur gjak për të blerë ushqim.

Prindërit e saj nuk kanë qenë në gjendje që të fitonin shumë, prandaj ajo dikur ka kënduar nëpër restaurante të ndryshme, ndërsa ka shitur edhe petulla me ujë.

LEXO EDHE  Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj të papërmbajtshëm, aktori i prek pjesët intime (Video)

“Kam qenë e varfër kur kam studiuar. Kam shitur gjak për pak para. Unë e dua shumë familjen time, por kurrë nuk kam pasur dikë që të blinte një makinë, të më paguante orët e këndimit ose kërcimit. Me pak fjalë, punoja dhe fitoja vetë për të gjitha”- tha ajo.