Ilir Shaqiri bën një kërcim provokues për Arjola Demirin (Video)

Mbrëmjen e djeshme banorët e “Big Brother VIP” i janë nënshtruar një sfide durimi. Ata do të luajnë me “Kullën e balancës’’ dhe do të duhet të rrespektojnë sfidat apo pyetjet që janë shënuar poshtë secilës copëz dërrase.

Sfida më interesante u realizua nga Iliri. Atij iu desh të përformonte një kërcim provokues për një tjetër konkurente, Arjolën. Kjo detyrë u mor sa me seriozitet aq edhe me humor nga të dyja palët.

LEXO EDHE  Romeo zëvendësoi Donaldin brenda në "BBV", reagon nëna e Beatriks