I publikuan foton duke u puthur me një vajzë dhe gjysmë i zhveshur, reagon Bruno

Një foto që po bën xhiron e rrjetit së fundmi, ku pretendohet se është Bruno Shemsho gjysmë i zhveshur duke u puthur me një vajzë, ka krijuar “trazira” në “Për’puthen”.

Fotoja është paraqitur paraqitet me blur, por Bruno thotë se e ka parë foton të qartë dhe duket shumë mirë që nuk është ai.

“Më vjen keq që dalin këto imazhe edhe për njerëzit që janë në atë foto. Unë nuk jam se unë që 18 vjeç e kam tatuazhin në qafë dhe krahu nuk përkon. E kam parë foton pa blur dhe po të shihet pa blur duket që personi në foto nuk jam unë. Këto video janë kompromentuese për të gjitha karakteret që janë në këtë studio. Në atë video vërtet nuk jam unë por është kompromentuese.”– tha Bruno.

LEXO EDHE  Bebe Rexha i "vë flakën" dasmës me valle e këngë shqiptare (Video)