Festoi ditëlindjen e 35-të, Rezarta Shkurta shfaqet në momente intime me Ermal Hoxhën (Video)

Foto: Instagram

Këngëtarja dhe biznesmenia Rezarta Shkurta ka festuar këtë të enjte 35-vjetorin e lindjes. Në ditën e saj të veçantë ajo ka publikuar një video intime dhe shumë romantike krah Ermal Hoxhës.

Çifti i famshëm nuk i kanë kursyer puthjet pasionante në buzë dhe në qafë, si dhe nuk kanë munguar prekjet intime.

LEXO EDHE  "Lapsin e kam gati”/ Valoni do provojë i pari seksin brenda shtëpisë, Beniada: Obobo e shkreta unë

“35 më gjeti me zemrën plot”- shkruan Rezarta krahas videos.