Andi dhe Melisa festojnë përvjetorin e parë të lidhjes, dedikime romantike për njëri-tjetrin (Foto)

Foto: Instagram

Melisa Lleshi dhe Andi Shehi festuan ditën e djeshme përvjetorin e parë të lidhjes. Për të festuar këtë ditë të veçantë ata udhëtuan drejt Holandës ku vizituan edhe disa nga pikat më turistike të vendit.

Melisa publikoi një foto romantike me Andin ku shihen duke shkëmbyer një puthje dhe krahas saj shkruan: “Happy Anniversary My One & Only 🔒❤️ 1 vit me ty paska qene viti me i bukur i jetes sime. Till forever & after death baby jem ♾ Te dashurova dje, te dashuroj sot dhe do te dashuroj gjithe jeten dhe pertej saj”.

“Gjith jeten bashk zemra ime ❤️❤️❤️ Te Dua Shume!!”– i shkruan Andi.

LEXO EDHE  Zbulohet emri, ja kush është këngëtarja që futet të premten në "Big Brother VIP"