Shkarkohet nga detyra shefi i komisariatit të Përmetit, ja kush e zëvendëson

Me urdhër të drejtorit të përgjithshëm është shkarkuar përfundimisht nga detyra dhe është larguar nga policia e shtetit shefi i komisariatit të Përmetit, Petrit Gjokaza, që ishte pezulluar më parë nga Gjykata për kultivim të lëndëve narkotike.

LEXO EDHE  Kolaveri i përgjigjet Endri Hasës: Kur votova Bashën isha mik, tani jam armik

Në vend të tij është emëruar Bledar Metaj që më parë mbante postin e shefit të rendit në Fier.