Partizani-Laçi/ Çmimet e biletave dhe detaje të tjera, njoftimi zyrtar i të kuqve

Foto: Partizani.al

Partizani rikthehet në shtëpi të shtunën. “Demat e kuq”, pas fitores së parë të arritur kundër Kastriotit, do kërkojnë vazhdimësinë në një ndeshje të vështirë kundër Laçit.

Ndeshja luhet prej orës 19:45 në “Air Albania Stadium” dhe klubi i kuq ka dalë me njoftim në lidhje me çmimet e biletave dhe ndarjet e sektorëve për të dyja tifozeritë.

“Ju njoftojmë se për këtë takim çmimet e biletave në tribunat respektive të “Air Albania Stadium” do te jenë:  Biletat në tribunat qendrore: W101, W102, W103, W104 W105, W106, W107 do të kushtojnë 2 000 Lek (të reja).

LEXO EDHE  Presidenti i Partizanit, Demi: Fitorja ndaj Teutës e merituar, shpresoj të kemi vazhdimësi

Biletat në tribunat përballë: E104, E105, E106, do të kushtojnë 800 Lek (të reja)

Biletat në tribunat pas porte: N101, N102,  N103, N104, N105, V101 V102, V103 do të kushtojnë 300 Lek (të reja)

Sektorët e rezervuar për tifozerinë mike do të jenë: W105, W106, W107, V101, V102, V103

Biletat do të mund t’i siguroni duke filluar nga dita e nesërme e në vazhdim ora 10:00 deri 19:00, në pikën e shitjes pranë stadiumit Selman Stërmasi”. /