Kryebashkiaku Lefter Alla përuroi rrugën e çuditshme në Bulqizë, Saimir Korreshi: Hapu dhe

Deputeti demokrat Saimir Korreshi ka ironizuar rrugën e pazakontë të përuruar sot nga kryetari i Bashkisë së Bulqizës Lefter Alla.

Teksa ka publikuar në FB foto nga rruga shkruan: “Hapu dhe!”

“Falë dëshirës dhe vullnetit për të bashkëpunuar, Bashkia Bulqizë mundësoi bazën materiale të nevojshme, ndërsa vetë banorët kryen pjesën tjetër të punës”, shkroi Alla në FB.

LEXO EDHE  Bie nga shkallët e restorantit ku po punonte, plagoset 40-vjeçari në Tiranë

Kanë qenë të shumtë komentuesit në faqen e Allës që e kanë kritikuar kryebashkiakun e Bulqizës.

Sikurse mund të shihet, rruga ka vetëm dy rripa betoni për të kaluar makina dhe asnjë element tjetër që i përngjan një rruge normale.