Foto/ “Më rrëzuan dhe nisën të më godisnin me shufër hekuri!” Dalin fotot e agresionit ndaj lojtares franceze

“Papritmas dy persona u shfaqën nga pas një kamioni, të veshur me kapuç të zi dhe më bërtitën që të hapja derën. Isha vetëm disa hapa nga shtëpia ime”.

Kështu flet për L’Equipe lojtarja e PSG-së, Kheira Hamraoui, duke iu rikthyer agresionit të pësuar në fillim të muajit, për të cilin bashkëlojtarja Diallo u arrestua fillimisht si orkestruesja (më vonë u lirua pa asnjë akuzë) dhe që tani përfshin ish-lojtarin e Barcelonës, Eric Abidal. me të cilin mesfushorja kishte një lidhje dhe gruan e tij…

LEXO EDHE  Arb Manaj shkëlqen në Turqi, “poker” golash për sulmuesin shqiptar

“Më rrëzuan dhe filluan të më godasin me një shufër hekuri. – vijon francezja – u përpoqa të mbrohesha”.

Ditën e djeshme avokati i tij ka treguar disa foto të këmbëve të dëmtuara të lojtares dhe ka shpjeguar se klienti i saj është ende e tronditur nga ajo që ka ndodhur./Telesport