Bozdo-Bashës: Po i shërben Ramës dhe ramizmit që të mbretërojnë edhe për 50 vjet

Ish-anëtari i kryesisë dhe anëtari i Këshillit Kombëtar Eno Bozdo ka reaguar ashpër ndaj deklaratës së Bashës se do përjashtohen nga PD ish-kryeministrin Sali Berisha dhe të gjithë delegatët që do shkonin në Kuvendin Kombëtar në 11 dhjetor.

Sipas Bozdos, e gjitha e përllogaritur me kujdes që Rama dhe ramizmi të mbretërojnë edhe për 50 vite të tjera.

“Kjo deklaratë shkon përkrah deklaratave të dy nënkryetarëve, të cilët jo vetëm nuk e kishin problem ndarjen e PD, por madje as zhbërjen e saj’, shkruan Bozdo në Facebook.

LEXO EDHE  KLGJ i ul rrogën gjyqtares së Elbasanit

Postimi i Eno Bozdos:

Kjo deklaratë shkon përkrah deklaratave të dy nënkryetarëve, të cilët jo vetëm nuk e kishin problem ndarjen e PD, por madje as zhbërjen e saj.

Nuk është aspak çmenduri, është e gjitha e përllogaritur me kujdes që Rama dhe ramizmi të mbretërojnë edhe për 50 vite të tjera!

Nuk ka për të ndodhur!