A u pendua që e hoqi Donnarumma nga Milani? Ja si përgjigjet Mino Raiola

Foto: Getty/Goal

Mino Raiola, pasi ka dalë nga Casa Milan ditën e sotme, është pyetur edhe në lidhje me Gigio Donnarumma. Gazetta dello Sport shkruante sot se portieri kishte probleme te PSG dhe menaxheri i tij ka reaguar për mediar.

“Nuk është një fazë e veçantë, është një fazë e re për të. Nuk ka aspak probleme”, ka deklaruar në fillim Raiola për gazetarët, kurse më pas është pyetur nëse është penduar që e largoi nga Milani.

LEXO EDHE  VIDEO/ Grabitësi e kërcënon me shkop bejsbolli, shikoni çfarë bën ylli i Arsenal

“Unë nuk kam larguar asnjë. Unë nuk jam shofer taksie, ndryshe nga se mendoni ju. Nuk mendoj se tha se është  i mërzitur nga situata, por nuk jam penduar”, përfundoi Raiola.