Princeshë Elia: Doktoresha e kuptoi që në bark me kë ngjante Geraldina

Foto: Instagram

Çifti mbretëror, Princeshë Eliza Zaharia dhe Princ Leka Zogu, ishin pjesë e emisionit “Rudina” në Tv Klan dhe folën për frytin e dashurisë së tyre, Princeshën Geraldinë.

Pjesë nga biseda:

Princ Leka Zogu: Besoj se ajo është bionde, me sytë bojëqielli, ka shumë tipare të miat.

Princeshë Elia Zaharia Zogu: Edhe si anekdotë, unë kam patur fat, jam ndjekur me një doktoreshë që e dua shumë, nëse mund edhe ta përmendim, Merita Alushanin, ajo është fantastike dhe kur kemi bërë ekon në momentin që dukeshin tiparet, që në bark tha: “Është kopje si babi i vet”. I thashë: “Tani nuk mund ta kuptojmë kur është në bark”. Tha: “Ja këtu do jemi”.

Rudina Magjistari: Nga tiparet, format po, por edhe ngjyrat, mesa duket ngjan nga babi.

Princ Leka Zogu: Besoj se po, por në karakterin e saj besoj se ka nga ana e mamit, që janë gjëra të mira gjithmonë.

LEXO EDHE  Xhoi Jakaj zbulon se Oriola Marashi është ftuar për tu futur në "Big Brother VIP": Ja pse refuzoi