Aksident horror në SHBA/ Makina bëhet “petë” dhe përfundon poshtë kamionit, mrekullisht shpëton 46-vjeçarja

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në SHBA ku një makinë e tipit “Nissan” është shtypur plotësisht nga kamioni.

Mediat amerikane raportojnë se fatmirësisht një grua 46-vjeçare i ka mbijetuar mrekullisht një aksidenti ‘horror’ në SHBA.

“Kur arritën trupat, ende mund të dëgjonim një person brenda makinës. Personi ia doli që të dilte nga vetura dhe të ecte vetë”, tha zyrtari Rocky Oliphant.

LEXO EDHE  ‘Ti je h*moseksual’/ 12-vjeçari i jep fund jetës pasi bullizohej nga shokët

“Është përtej fjalëve të përshkruhet se si dikush mund të ecte nga ajo veturë”, shtoi ai.
Drejtuesja e mjetit raportoi vetëm dhimbje të lehta në brinjë dhe në kokë, tha policia. Ajo u dërgua në një spital për ekzaminme të tjera.