Vr*sja në Fier/ Flor Mumajesi: Pushkatimi është pak për autorin

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi ka reaguar ashpër në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën e sotme në Fieri ku 38-vjeçari Klodian Çalamani rrëmbeu, dhe më pas vrau fëmijët e fqinjit të tij.

Flori thotë për këtë dhe shumë të tjerë si ky, pushkatimi është pak, duke theksuar se për të nuk duhet të ketë vend as në burg dhe as në çmendi.

LEXO EDHE  Moti i keq, Ministria e Mbrojtjes: Ja zonat më problematike

“Përfundimisht për këtë dhe shumë si ky pushkatimi është pak! As në burg, as në çmendi nuk duhet të marrë frymë”, shkruan Flori Mumajesi.