Thyhen sërish rregullat e “Big Brother”, Monika flet me kode me Ilirin e Sabianin/ Çfarë do vendosë produksioni

Ilir Shaqiri dhe Monika Lubonja nuk kanë zënë mend nga hera e kaluar ku u ndëshkuan nga “Vëllai i Madh” për thyerje të rregullave.

Së fundmi, Monika ka biseduar sërish me kode në lidhje me debatin që ndodhi mes Ilirit dhe Einxhel.

LEXO EDHE  Adriana Matoshi del nga kujdesi intensiv pas operacionit në tru, si është gjendja shëndetësore

Të komunikosh me kode, pëshpërima dhe shenja është rresptësisht e ndaluar në këtë format. Nuk dihet ende si do të reagojë produksioni për këtë veprim të Monikës për thyerjen të disatën herë të rregullave të “Vëllait të Madh’’.