Konkurrentja e “Për’puthen” kapet “mat” me ish të dashurin (VIDEO)

Foto: Instagram

Konkurrentët e “Për’puthen” janë gjithmonë në qendër të vëmendjes sidomos jashtë studiso së emisionit.

Faqja ‘Vipat e Bllokut’ ka postuar një video ekskluzive, ku konkurrentja e “Për’puthen”, Antonia, ndodhet me një djalë në një dyqan rrobash. Faqja ‘Vipat e Bllokut’ pretendon se djali pranë Antonias është ishi i saj, Ergysi.

 

Kujtojme se pak kohë më parë Antonias i erdhën dhuratë lule në emision dhe kjo ngriti dyshime te konkurrentët se mos ajo ka një lidhje jashtë.