DJ PM flet për marrëdhënien me Sarah Berishën në “BBV”: Jam këtu për të derisa të lodhem

Dj PM tërhoqi vëmendjene  të gjithëve me hyrjen e tij në “Big Brother VIP” teksa deklaroi se ka një pëlqim për Sarah Berishën. Dyshja shihen shpesh pranë njëri-tjetrit duke u përqafuar dhe puthur, por blogerja ka vënë një mur mes tyre kur tha se nuk ka hyrë në BB VIP për të krijuar lidhje.

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme në një diskutim me Fifin, Pajtimi është shprehur se nuk do të nxihtohet në lidhje me Sarah dhe nuk mund ta shtyjë atë të bëj diçka që nuk e ndjen.

“Nuk dua të nxitohem me Sarah, kur të jetë ajo gati të dojë diçka nga unë, unë këtu jam derisa të lodhem. Nëse e shoh se un po jap shumë dhe ajo nuk jep asnjë shenjë atëherë i them asaj që nuk të shoh më shumë se shoqe”– tha ai.

LEXO EDHE  Ritvana largohet përfundimisht nga "Për'puthen", zbulon arsyen

“A ta jep ajo atë ndjenjë?”– e pyet Fifi.

“Për momentin po, por kjo gjë vjen duke u tretur. Kur nuk e merr atë që do sigurisht që do të mërzitesh. Nuk dua të nxitohem dhe më vonë ti bi pishman”– tha DJ PM.