Bora Zemani përlotet nga surpriza e Romeos për Donaldin në “BBV” (FOTO)

Foto: Instagram

Surpriza e Romeos për Donaldin nuk ka përlotur vetëm këtë të fundit, por edhe Bora Zemanin. Ajo ka publikuar në Instagram, momentin e surprizës së Donaldit duke etiketuar Romeon dhe vëllain tjetër të tyre, Marion.

Bora është emocionuar pas kësaj surprize që i bëri të gjithë të nxjerrin lot gëzimi e dashurie.

Bora dhe Donaldi janë cifti që kanë dhuruar më shumë emocione për publikun me takimin e tyre brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Bora hyri në shtëpi për të takuar shoqen e saj të ngushtë, Semi Jaupajn, por u takua dhe me Donaldin i cili i rrëmbeu një puthje që emocionoi të gjithë shqiptarët.

LEXO EDHE  Adriana Matoshi tregon se i është rikthyer tumori në kokë: Të mërkurën do përballem me jetën dhe vdekjen

FOTO/ Bora Zemani dhe Donald Veshaj puthen në Big Brother - Kosova.Info

LEXO EDHE:

Romeo Veshaj surprizon Donaldin në mënyrën më të veçantë në shtëpinë e “Big Brother”