‘Shpërthen’ Roza Lati: Vajzat dembele që presin nga meshkujt i krahasoj me shushunjat

Foto: Instagram

Moderatorja Roza Lati ka qenë së fundmi e ftuar në “Expuls”. E pyetur nga moderatori nëse Roza vazhdon të mendojë njësoj për vajzat shqiptare qe presin të mbahen nga burrat, ajo u shpreh se “vajzat dembele që presin nga meshkujt i krahasoj me shushunjat”.

“Unë vazhdoj e kam këtë lloj antipatie. Është kënaqësi kur partneri të përkrah, kur i blen vetes atlete Gucci, të të blej dhe ty nuk ka asgjë të keqe. Dhuratat i pranon dhe mbreti. Por të mbash një femër që nuk ngre gishtin dhe nuk lëviz menderen për të punuar vetë, mua këto më irritojnë. Dembelet që presin. I paralelizoj këto femra me shushunja. Shushunja është amfib me dy koka si nga këmbët dhe nga koka. Ngjitet në trupin e nikoqirit dhe i pi gjakun, kështu e keni në Wikipedia”- tha Roza.

LEXO EDHE  Donaldi ia thotë troç Beatrix: Ti më tërheq seksualisht (Video)