Policia aksion të befasishëm në Vlorë, arrestohet 1 person

Policia ka kryer një aksion të befasishëm në qytetin e Vlorës.

Mësohet se forcat policore janë vënë në kërkim për persona që lëvizin me armë zjarri, si dhe persona të shpallur në kërkim.

LEXO EDHE  Sali Berisha njofton Foltoren e radhës , ja ku dhe kur do të mbahet

Gjithashtu, mësohet se policia ka arrestuar një person, që ka aksidentuar dy shtatas anglez në zonën e Skelës.