Naim Abazi tregon vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Mihrijen

Foto: Instagram

Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Të ftuar në “Për’puthen Prime”, gjatë një loje të krijuar enkas për ta, Mihrija iu drejtua Niamit me pyetjen: Cili është vendi më i çuditshëm ku kemi bërë seks?

LEXO EDHE  Doli nga shtëpia e "Big Brother", ja kush e priti mes lotësh Semin në prapaskenë (Foto)

Naimi nuk hezitoi të përgjigjej dhe tha ‘në makinë’, duke shkaktuar të qeshura në studio.

Image