I zhveshin burrin para syve, ja si reagon këngëtarja e njohur shqiptare (Video)

Foto: Përputhen

Mihrije Braha dhe Naim Abazi u bënë pjesë e një loje “dënim apo e vërtetë” të organizuar nga produksioni i “Për’puthen”.

Mihrija nuk iu përgjigj pyetjes, pranoi dënimin. Dënimi për të ishte që një nga konkurrentet e programit t’i bënte një performancë hot.

Mikela u bë pjesë e dënimit të tyre dhe nuk hezitoi të ngrihej në këmbë dhe të fillonte të zhvishte Naimin, ndërsa Mihrija e mori të gjithë këtë situatë me sportivitet.

LEXO EDHE  Ja si dukej Dj PM para ndërhyrjeve estetike (Foto)