Grabitje me a*më në një argjendari, plagosen dy persona

Grabitje me armë në Prizren. Për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur..

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj tha se dyshohet se tentimin e bënë tre persona të armatosur.

“Në rrugën ‘Adem Jashari’ ka ndodhur një tentim-grabitje në një argjentari. Të dyshuar janë rreth 3 persona te armatosur, të cilët kanë ikur nga vendi i ngjarjes. Janë lenduar dy persona dhe të njëjtit janë jashtë rrezikut pë jetë”, tha Osmanollaj.

LEXO EDHE  Durrës/ Seks me mbesën, zbardhet dëshmia e 50-vjeçarit: Ajo donte vetë