Formacioni zyrtar/ Shqipëri-Andorra, ja si rreshtohen kuqezinjtë

Edy Reja ka bërë zgjedhjet e tij për formacionin kundër Andorrës. Italiani ka bërë shumë ndryshime, i detyruar nga pezullimet dhe dëmtimet.

Kuqezinjtë duan të ruajnë edhe vendin e tretë në klasifikim e padyshim luajnë me objektivin e vetëm fitoren. Megjithatë, ekipi vjen në këtë sfidë me shumë mungesa mes dëmtimesh e pezullimesh, me trajnerin Reja që ka improvizuar rreshtimin e tij.

LEXO EDHE  VIDEO/ Gol i cuditshëm në supersfidën Man.United-Arsenal, shikoni çfarë ndodh me De Gean

Formacionet zyrtare: