VIDEO/ Portugalia në avantazh ndaj Serbisë, Stojkovic kërkon anulim me VAR

Ka nisur direkt me gol ndeshja “finale” për të shkuar në Katar 2022 mes Portugalisë dhe Serbisë.

Vendasit kanë gjetur avantazhin me Renato Sanches pas vetem 2 minutash, teksa ka përfituar nga një rikuperim topi në sulm.

Trajneri serb dhe lojtarët kanë protestuar ashpër te arbitri Orsato, që më pas i ka treguar të verdhën trajnerit të Serbisë, Stojkovic.

LEXO EDHE  Ceremonia e ‘Topit të artë’/ Lionel Messi mer çmimin e parë