“Pi gjithmonë mariju*në”, banorja e ‘Big Brother VIP’ e pranon hapur

‘Big Brother VIP’ i ka mundësuar një darkë speciale këngëtares Beatrix Ramosaj dhe Kledit.

Gjatë takimit që këngëtarja pati me Kledin, Donaldi e pyeti Beatrixin nëse ajo ka konsumuar ndonjëherë lëndë narkotike.